Naujienos2017.05.25
Prasidedant vasarai yra pats geriausias laikas šiek tiek nurimti ir paieškoti kelio ten, kur gyvena mūsų esmė. Kiekvienas iš mūsų savyje nešiojamės unikalius kūrybinius gebėjimus.... plačiau»

2017.04.09
Tikriausia dažnas iš mūsų esame atsidūrę situacijoje, kai vakare atsigulę į lovą negalime nuraminti proto, arba vis dažniau jaučiame atminties bei sveikatos sutrikimus. Tuomet pagalvojame, kad pagaliau reikėtų... plačiau»

2017.03.28
Artėja šv. Velykos, kurios simboliška primena mums apie pabudimą naujam gyvenimui, pabudimą iš vidinio sąstingio, neveiklumo ir vidinių baimių... Kaip gamta pamažu ima skleistis... plačiau»

2017.03.22
"Ką valgai, tas esi" teigia liaudies išmintis. Ar dažnai susimąstote ką ir kodėl dedate į savo lėkštę? Dažnai tai tampa tiesiog automatiniu procesu, kurio nebekontroliuojame. Vis augantis gyvenimo... plačiau»

2017.03.20
Каip pasiekti besąlygiškos meilės viršūnę? Kas padeda įveikti visas kliūtis ir barjerus, siekiant jausmo, apie kurį sukurta tiek legendų? Gamtoje vyrauja harmonija bei pusiausvyra.... plačiau»

2016.12.19
Žmogus – nuostabi būtybė, sutverta iš daugybės elementų. Šioje programoje mes atidžiai prisiliesime prie 5 pagrindinių: Kūnas, Protas, Dvasia, Emocijos, Intuicija, taip pat atliksime 10 meditacijų.   Tuo pačiu metu Žmogus... plačiau»

Archyvas