Naujienos2018.09.08
Kodėl vieni sportininkai tampa super žvaigždėmis, o kiti negali įveikti tam tikros ribos? Ar yra viltis, kad autsaideris gali tapti čempionu? Ir kaip tai padaryti? 1 dalis. „Protas veda... plačiau»

2018.09.08
Kaip žinoma, ateitis prasideda šiandien. Todėl nereikia laukti ateities, kad taptumėt šiuolaikiniu, pažangiu, sėkmingu menedžeriu. Tai įmanoma jau šiandien! 1 dalis. „Menedžeris – kūrėjas“ Esame įpratę spręsti... plačiau»

2018.05.02
“Sunkiausias dalykas sielos  kelionėje - tai sugrįžimas”. D.Moss Šiais metais kelias mus veda į Havajų salas, kuriose patirsime vidinės transformacijos kelionę ir susigrąžinsime savo prarastas sielos dalis. Savo... plačiau»

2017.10.03
Jeigu paklausčiau jūsų, kaip dažnai valote savo emocinį kūną? Kasdien, kartą per savaitę, mėnėsį, metus, o gal kartą per dešimtmetį... Mūsų skubančiame pasaulyje mes įpratome greitai spręsti... plačiau»

2017.05.25
Prasidedant vasarai yra pats geriausias laikas šiek tiek nurimti ir paieškoti kelio ten, kur gyvena mūsų esmė. Kiekvienas iš mūsų savyje nešiojamės unikalius kūrybinius gebėjimus.... plačiau»

2017.04.09
Tikriausia dažnas iš mūsų esame atsidūrę situacijoje, kai vakare atsigulę į lovą negalime nuraminti proto, arba vis dažniau jaučiame atminties bei sveikatos sutrikimus. Tuomet pagalvojame, kad pagaliau reikėtų... plačiau»

Archyvas