Naujienos2018.05.02
“Sunkiausias dalykas sielos  kelionėje - tai sugrįžimas”. D.Moss Šiais metais kelias mus veda į Havajų salas, kuriose patirsime vidinės transformacijos kelionę ir susigrąžinsime savo prarastas sielos dalis. Savo... plačiau»

2017.10.03
Jeigu paklausčiau jūsų, kaip dažnai valote savo emocinį kūną? Kasdien, kartą per savaitę, mėnėsį, metus, o gal kartą per dešimtmetį... Mūsų skubančiame pasaulyje mes įpratome greitai spręsti... plačiau»

2017.05.25
Prasidedant vasarai yra pats geriausias laikas šiek tiek nurimti ir paieškoti kelio ten, kur gyvena mūsų esmė. Kiekvienas iš mūsų savyje nešiojamės unikalius kūrybinius gebėjimus.... plačiau»

2017.04.09
Tikriausia dažnas iš mūsų esame atsidūrę situacijoje, kai vakare atsigulę į lovą negalime nuraminti proto, arba vis dažniau jaučiame atminties bei sveikatos sutrikimus. Tuomet pagalvojame, kad pagaliau reikėtų... plačiau»

2017.03.28
Artėja šv. Velykos, kurios simboliška primena mums apie pabudimą naujam gyvenimui, pabudimą iš vidinio sąstingio, neveiklumo ir vidinių baimių... Kaip gamta pamažu ima skleistis... plačiau»

2017.03.22
"Ką valgai, tas esi" teigia liaudies išmintis. Ar dažnai susimąstote ką ir kodėl dedate į savo lėkštę? Dažnai tai tampa tiesiog automatiniu procesu, kurio nebekontroliuojame. Vis augantis gyvenimo... plačiau»

Archyvas