Silva metodo stovykla


 

STOVYKLA BALIO SALOJE!!!

Vasario 8-21d.

 

„SEPTYNIŲ ŽINGSNIŲ KELIONĖ:

 

NUO BAIMĖS IKI ŽMOGIŠKOSIOS BEI DIEVIŠKOSIOS PILNATVĖS“

 

Balis - šypsenų ir laimės kraštas, kuriame kiekvienas atranda savo vietą…

Aš tikiu, jog kiekvienas žmogus turi savyje beribį potencialą. Kyla paprastas klausimas, kodėl mes jo nepanaudojam? Jeigu turėtume galimybę pamatyti kiek daug jėgų mes išeikvojame kovodami su savimi, tikriausia nustebtume. O ši kova išvargina taip, kad nebelieka noro siekti savo svajonių. Kasdien daugelis iš mūsų jaučiamės taip, tarsi kovotume su drakonu, tūnančiu mūs ų sielos gelmėse… bijome jį pamatyti, o dar labiau bijome, jog jį išvys kiti. Kas ši galinga energija? Kaip ji atsirado mumyse? Ar yra įmanoma ją pašalinti? Šios stovyklos tikslas yra surasti atsakymus į visus šiuos klausimus.

 

Tiesa yra ta, kad ši energija yra mūsų pačių dalis, tačiau jos mes nenorime priimti, ji atrodo netobula, kažkada paneigta, sukritikuota… tai mūsų šešėlis, kuris kasdien kovoja už teisę gyventi. Mes negalime jo nugalėti, tačiau galime jį pažinti ir padaryti jį savo sąjungininku.

 

Galbūt kartais susimąstote, kodėl jūsų svajonės nevirsta tikrove, nors apie tai parašyta šimtai knygų, mokoma seminaruose… o galbūt svarstote, kodėl negalite džiaugtis gyvenimu… galbūt negalite atsikratyti baimės… galbūt negalite atsiverti ir patikėti meile…o galbūt nuolat kovojate su aplinka, pykstate be priežasties ir negalite atleisti sau bei kitiems. Mumyse gyvena daugybė šio šešėlio aspektų… kuo ilgiau su savimi kovojame, tuo stipresnis jis tampa.

 

Todėl kviečiu jus mesti iššūkį sau ir pažvelgti savo šešėliui, savo kaukėms į akis, perprasti jas ir paversti savo sąjungininkėmis. 

Įsivaizduokite koks būtų jūsų gyvenimas jei turėtumėte šimtą procentų energijos, pabustumėte pailsėję, su džiaugsmu pasitiktumėte savo iššūkius ir visa širdimi mylėtumėte save. Visa tai įmanoma. Tereikia žengti šį žingsnį ir drąsiai pasitikti tai, kas esate… mumyse slypi beribė galia… visatoje nėra blogio ar gėrio, yra tik užblokuota ir laisvai tekanti energija.

 Šios stovyklos tikslas atpažinti savo energinius blokus, suvokti jų kilmę, pripažinti jų poreikius ir susitaikyti su jais. Specialiai šiam tikslui sukurtos praktikos, meditacijos, energiniai pratimai bus jūsų įrankiai šiame kelyje. Tai tikriausiai pats svarbiausias ir niekada  nesibaigiantis kelias…. kelias atgal, prie tikrojo ir begalinio AŠ.  

 

Aš (Deimantė Bartninkaitė, daugiau nei 12 metų Silva metodo dėstytoja, psichologė ir lektorė, daugybės saviugdos programų autorė) būsiu Jūsų vedlė ir bendrakeleivė, kiekviename žingsnyje palaikysiu ir padėsiu šiame įdomiame savęs pažinimo procese.

 

Ar jūs pasirengę? 

Vieta: nuostabios gamtos ir dvasinės energijos kupina Balio sala… Stovykla vyks “Budha” viloje ant jūros kranto, kur viskas pritaikyta efektyviam darbui su savimi ir poilsiui. Jūsų laukia ne tik savęs pažinimo programa, bet ir balietiška dvasia persmelktas laisvalaikis. Aplankysime daugybę šventyklų, kopsime į kalnus, gaivinsime savo kūną ir sielą šventosiose salos versmėse… o kur dar nuostabus maistas, oras, jūra ir žaliomis ryžių laukų terasomis nuspalvintas kraštovaizdis.

Laikas: ilgų ir šaltų naktų kupinas vasaris belaukiant pavasario yra pats gerausias laikas leistis į savosios šviesos paieškas. Todėl vasario 8 - 21d. leiskimės į nuostabiausią jūsų gyvenime kelionę, kuri dovanos pabudimą kūne, prote, širdyje ir sieloje…

 

Meditacinės kelionės programa:

1 diena: skrydis iš Vilnius

Mūsų kelionė prasideda - iš Vilniaus oro uosto keliaujame į Denpasarą Balyje.

 

2 diena: skrydis į Balį

Atvykstame į Denpasaro oro uostą. Susitvarkius visus oro uosto formalumus, Jus pasitiks kelionės vadovas. Visi būsite patogiai pervežti į viešbutį ant jūros kranto salos pietuose. Tai gražiausiais paplūdymiais garsėjanti vieta. Galėsite ramiai įsikurti, pasimėgauti laisvu laiku, atsipalaiduoti po ilgos kelionės.

 

3 diena: adaptacija bei pirmoji pažintis su pietinio Balio grožiu ir Uluwatu šventykla.

Pusryčiai viešbutyje. Laukia diena kupina įspūdžių! Susitiksime ir aptarsime kelionės programą, supažindinsime jus su stovyklos programa. Šią dieną aplankote gražiausius, tarsi iš „google“ paveikslėlių, pietinio Balio paplūdimius. Dreamland paplūdimys – mėlynas, krištolinio skaidrumo vanduo ir balto smėlio paplūdimys, kas  gali būti įspūdingiau?  Suluban palūdimys garsėja jaukia Blue Point kavinuke. Padang Padang paplūdimys žymus tarp adrenalino ištroškusių bangų gaudytojų. Paganę akis į banglentininkus, gėritės  magišku saulėlydžiu Uluwatu šventykloje ir stebite mistišką ugnies šokį Kecak. Uluwatu šventykla stovi ypatingoje vietoje, aukštai ant skardžio, nuo  kurio atsiveria užburiantis vaizdas į Indijos vandenyną. Reginiui pasibaigus, gidas Jus palydi į Jimbarano paplūdimį, kur besiklausydami bangų mūšos ir panardinę kojas į šiltą smėlį, gardžiuojatės jūros gėrybių vakariene romantiškos muzikos apsuptyje. Vėlai vakare grįžtate į viešbutį.

Rekomenduojamas pasiruošimas: kepurė ir kremas nuo saulės, maudymosi kostiumėlis, rankšluostis.

Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena: Balio dvasia ir istorija.

Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Balio centre esantį Ubudo miestą. Ši diena skirta Balio istorijos ir dvasios pažinimui. Aplankysite žymųjį beždžionių mišką ir jame esančias tris šventyklas. Ubudo beždžionių miške gyvena apie 600 makakų. Baliečių kultūroje šie gyvūnai yra labai gerbiami. Nuo senų senovės jie nuolat minimi įvairiose sakmėse. Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesite aplankę akmeninėje Gunung Kawi ir Tirta Empul šventyklose. Tirta Empul žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Dienos pabaigoje grožėsitės  Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje ir užsuksite į tradicinę kavos plantaciją paskanauti Luwak kavos.

Vykstame į BUDDHA vilą salos šiaurėje.

Nakvynė viešbutyje.    

 

 5 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA

Po pusryčių… pradėsime stovyklos programą. Kalbėsime apie vidinius baimių demonus, kaip juos atpažinti ir pašalinti. Visą dieną skirsime baimės energijos transformavimui. Pietūs…

Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vakarienė.

Nakvynė BUDDHA viloje.    

 

6 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA

Pusryčiai. Ši diena skirta kaltės demonui. Visą dieną skirsime kaltės energijos transformavimui.  Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Pietūs.

Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vakarienė . 

Nakvynė BUDDHA viloje.    

 

7 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA 

Pusryčiai. Ši diena skirta gėdos demonui. Visą dieną skirsime gėdos energijos transformavimui. 

Pietūs. Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vakarienė. Nakvynė Nakvynė BUDHA viloje.

 

8 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA ir  Besakih šventykla.  

Pusryčiai. Vyksite į didžiausią ir švenčiausią Balyje Besakih šventyklą, pastatyta prieš tūkstantį metų ugnikalnio Agung šlaite. Balyje ji žinoma kaip “Motina šventykla”. Nuo jos atsiveria nepamirštami ryžių terasų, kalnų, kalnelių vaizdai. 

Popietę skirta sielvarto demonui. Laiką skirsime sielvarto energijos transformavimui. 

Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vakarienė. Nakvynė Nakvynė BUDDHA viloje. 

 

9 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA 

Pusryčiai. Ši diena skirta melo demonui. Visą dieną skirsime melo apie save energijos transformavimui. 

Pietūs. Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vakarienė. Nakvynė Nakvynė BUDHA viloje.

 

10 diena: aktyvios praktikos ant jūros kranto esančioje viloje BUDDHA. Po pietų vandens šventinimo ceremonija pas aukščiausią Balio šventikę.

Pusryčiai. Ši diena skirta iliuzijų demonui. Visą rytą skirsime iliuzijų energijos transformavimui. Išsigrįninsime savo poreikius, vertybes ir tikslus šiame asmenybės lygmenyje.

Vandens šventinimo ceremonija pas aukščiausią Balio šventikę. Laikas sustos pasinėrus į ypatingą sielos apvalymo ceremoniją pas aukščiausią Balio šventikę Idą. Jauniausios Balio šventikės sakomos maldos, palydimos varpelio skambėjimo tiesiog užburia. Tai unikali Balio gydomosios  energijos patirtis. 

Ceremonijos pradžioje vyksta meditacija, o po jos prasideda vandens  ceremonija, kurios metu jūsų sielos apsivalo nuo įsisenėjusių baimių, streso, įtampų ir nerimo. Nepamirštama vandens šventinimo ceremoniją tikrai ne turistams skirta pramoga, o dalis balietiško gyvenimo. Patirtis ceremonijos metu žodžiais nenusakoma, reikia viską pajusti patiems. Tarsi naujai atgimę paliksite brahmanės namus ir pasuksite Bangli kaimelio link, kur jūsų lauks lengvi užkandžiai  ir tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka ekologinį gyvenimą puoselėjančioje Baliniečių šeimoje. Jos metu susipažinsite su Balinietiškos  virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsite kaip gaminamas kokoso aliejus, vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų, išbandysite net 7 patiekalų receptus. Vėlyviems pietums valgysite tai, ką patys pagaminsite! Pavakarėje atsisveikinsite su balietiška šeima ir grįšite į viešbutį.

Pasiruošimas: turėti vandens, lengvą užkandį, tradicinius sarongus, kepures nuo saulės, papildomus rūbus persirengti po vandens šventinimo ceremonijos, rankšluosčius.

Nakvynė Nakvynė BUDDHA viloje.

 

11 diena: Kopimas į Baturo ugnikalnį pasitikti saulės 

Ši diena skirta vidiniam susijungimui su savo aukštesniuoju AŠ. Kelsimės labai anksti ir vyksime į kalnus. Kopsime į BATURĄ. Tai vis dar aktyvus ugnikalnis, kurio viršūnė kvėpuoja karštais garais. Užkopę į Baturo viršūnę Jūs pamatysite nepamirštamą panoraminį vaizdą, o kylanti saulė užburs savo grožiu. Ant kalno turėsime unikalią patirtį atliksime simbolinės mirties bei susijungimo su aukštesniuoju AŠ meditaciją.

Po jos Jums bus paruošti  pusryčiai ant iš vulkano kylančių garų. 

Vėliau mūsų kelias pasuks į Sekumpul krioklius. Atvykus, pasiruoškite pasivaikščiojimui džiunglėmis iki upės vagos. Jūsų kelionė taps tikru nuotykiu jei pasinaudosite vietinių gyventojų siūlomą „motorbike taxi“. Pasiekus upę, prasidės pats smagumas – ėjimas sraunia upės vaga, maudynės po kriokliais. Kriokliuose praleisite tiek laiko kiek norėsite.

Nakvynė viešbutyje BUDDHA viloje ant jūros kranto. 

 

12 diena: Tanah Lot ir Ulun Danu šventykla.

Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į žymią šventyklą Ulun Danu Beratan pastatytą Dewi Danuh Ežero Deivės garbei. Po to pajudėsite link Balio vakarų palydėti saulės Tanh Lot šventykloje. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos,  skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. 

Rekomenduojamas pasiruošimas: kepurė ir kremas nuo saulės, maudymosi kostiumėlis, rankšluostis.

 

13 diena: Atsisveikinimas su Baliu.

Laisva diena. Galėsite veikti ką tik norite… pasivaiksčioti, aplankyti nuostabius pliažus, apsipirkinėti… Vakare vyksime į oro uostą. Išvykmas namo… 

14 diena: kelionė namo, atvykimas į Vilnių.

 

KELIONĖS KAINA SU STOVYKOS PROGRAMA – 1550 eur

+ skrydžio bilietai į Balį, kurie šiuo metu yra - apie 800 eur.  

 

Skrydžiams įsigyti rekomenduojame jums Liną Navickienę, kuri jau yra supažindinta su mūsų kelione, žino visas detales ir pasiūlys jums pati geriausią variantą, vėliau suregistruos į skrydį ir esant kokiems nesklandumams galės padėti juos išspręsti.  Ji yra labai patikima ir puiki šios srities profesionalė, rekomenduojame ne tik šiai kelionei, bet ir kitoms jeigu kada prireiktų. 

Linos kontaktai: +370 620 59 762, lina@adastra.lt

 

Skambinant ar rašant reikia pasakyti kodinį pavadinimą “STOVYKLA BALYJE”. Skatiname nedelsti, nes skrydžių kainos kasdien kinta.

 

Taip pat, yra galimybė Balyje pasilikti ilgiau. Praneškite.

 

Registracija patvirtinama tik sumokėjus 500 eur avansą, kuris bus naudojamas viešbučių, pervežimų, ekskursijų rezervacijoms Balyje.

Rekvizitai:

DEIMANTE BARTNINKAITE

Sąskaita: LT307300010006954319

AB “Swedbank” banko kodas 73000, SWIFT kodas HABALT22

 

Į įspūdingos kelionė kainą įskaičiuota:

 • Stovyklos programa (specialiai sukurtos savianalizės praktikos, meditacijos, šokio ir piešimo terapijos, konsultacijos);
 • 8 nakvynės Buddha viloje ant jūros kranto (su pilnu maitinimu tris kartus per dieną);
 • 2 nakvynės viešbutyje ant jūros kranto salos pietuose su pusryčiais;
 • 1 nakvynė Ubude su pusryčiais.
 • Gido paslaugos Balio saloje (jis jus pasitiks, suteiks reikiamą informaciją);
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • Privatūs pervežimai ir programoje numatytos ekskursijos anglų/lietuvių kalba;
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienės BUDDHA viloje.

 

Papildomos išlaidos:

 • Skrydis Vilnius – Denpasar – Vilnius.  Kaina šiuo metu ~800 eur!
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomos ekskursijos ir įėjimo bilietai į lankomus objektus (keliaujant savarankiškai);
 • Kitas, programoje nenurodytas maitinimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Ką man daryti, jeigu noriu keliauti?

Pasiūlymas išties nerealus! Nuspręsk, ar nori keliauti, rašyk info@silvametodas.lt arba skambink +370 678 26311 (Deimantė)

 

 

Keletas atsiliepimų iš stovyklos:

„Ačiū jums, kad suteikėte galimybę stovykloje dalyvauti mano dukrai. Jos įsitraukimas, budrumas, žingeidumas, ištvermingumas ir diskusijos sustiprino mano pagarbą vaikui, kaip asmenybei".

-- Aušra

„Gamtos ir Silva metodo poveikis fantastinis duetas".

-- Sigita

„Laiminu dienas, valandas ir minutes, praleistas šioje stovykloje, tokiame nuostabiame kolektyve. Telydi visus meilė, tiesa, dora, ramybė ir harmonija".

-- Robertas

„Silva stovykla - ideali atostogų vieta, puikus žmonių, bendraminčių, dėstytojų ratas... čia visada malonu ateiti, nes žinai, kad visada grįši apdovanotas naujom įžvalgom, patirtimi, kurios taip reikalingos savęs ieškojimuose"

-- Dalia

„Jūsų dėka išmokau gyventi čia ir dabar, atsakėte į daugelį gyvenimo klausimų ir išmokėte mylėti visus."

-- Lina

„Džiaugiuosi, kad čia esu, mokausi suprasti, kas esu. Noriu ir toliau čia būti."

-- Rima