Webinarai


Webinarų (online seminarai ir paskaitos) tikslas:

 

Šių susitikimų metu mes atsakysime į visus jūsų klausimus, skaitysime meditacijas ir dalinsimės informacija. Jie bus skirtingo formato ir trukmės. Paprastai jie vyks vakarais ir truks porą valandų. Ateityje ketiname pasiūlyti tokio formato „Gyvenimo būdo seminarą“. Jis truktų menesį laiko po dvi dienas per savaitę. Taip žmonės turės galimybę praktikuoti, užduoti klausimus mokymosi eigoje ir paversti meditaciją savo teigiamu įpročiu.

Webinarų dėka juose galės dalyvauti visi: auginantys mažus vaikus, negalintys keliauti, dirbantys, gyvenantys užsienyje, sergantys žmonės. Taigi galimybės praktikuoti Silva metodą lietuvių kalba žymiai prasiplėtė mums visiems.

 

Rugpjūčio 8, 10, 15, 17, 22 dienomis 

5 WEBINARŲ CIKLAS: "GAUSOS SĄMONĖ ARBA Kaip išsivaduoti iš pasąmonėje užprogramuoto skurdo?"

Ar jums yra taip buvę, kad kiek besistengtumėte, nepavyksta pagerinti materialios savo padėties tiek, kiek norėtumėte? O gal pinigai greitai "iškeliauja"? Galbūt nuolat jaučiate įtampą, kad neužteks pinigų atostogoms, vaikų mokslui ar šildymui? O gal jaučiate baimę prarasti tai, ką jau turite sukaupę? O gal jums atrodo, kad pinigai neturi nieko bendra su dvasingumu?

Visi mes susiduriame su įvairiais iššūkiais, susijusiais su finansais. Kažkas turi per mažai, kažkas - per daug. Einame į seminarus, konsultuojamės, mokomės taupyti, tačiau situacija iš esmės nesikeičia. Taip yra todėl, kad nesuvokiame pinigų prigimties ir nepažįstame savo vidinio pasaulio ir ten glūdinčių įsitikinimų.

Mūsų pasąmonėje slypi apie 85proc. programų padarytų dar vaikystėje, kurios valdo mus nesąmoningai. Tol, kol jų nepažinsime ir netransformuosime, tol susidursime su iššūkiais.

Šiame webinarų cikle mes labai nuodugniai ištyrinėsime pinigų temą. Kalbėsime apie pinigų prigimtį, gausos ir skurdo sąmonę lemiančius veiksnius, kaip juos atpažinti ir keisti, kalbėsime apie įsitikinimus, vidinę būseną, kuri traukia gausą; apie būtinus pokyčius, kuriuos reikia padaryti, norint į savo gyvenimą pritraukti savo svajonių išsipildymą.

Atminkite, gausa yra kiekvieno žmogaus prigiminė teisė, deja, niekas mūsų nemokė, kaip šia teise pasinaudoti.

Webinarų metu mes ne tik kalbėsime, bet ir keisime... medituosime, perprogramuosime savo pasąmonėje glūdinčius neigiamus įsitikinimus. Patirkite gausą, kuri yra prigimtinė jūsų teisė!

5 webinarų temos:

1. Pinigų prigimtis. Gausos ir skurdo sąmonė, kaip ją pakeisti? + meditacija "Pinigų magnetas"

2. Negatyvių įsitikinimų, susijusių su finansais paieška ir keitimas. + meditacija "Įsitikinimų keitimas".

3. Gausos ir skurdo sąmonę skirianti praraja - vidinė būsena. Kaip atpažinti baimę, kaltę susijusią su pinigais? Kaip pakeisti savo vidinę būseną? + meditacija "Vidinių blokų šalinimas"

4. Realūs pokyčiai, kurie pagreitina finansų atėjimą. Afirmacijos. + meditacija "Gausos sąmonė"

5. Kaip teisingai vizualizuoti? Kaip sulaukti pagalbos ir vedimo iš aukščiau? + meditacija "Ryšys su visatos energijos šaltiniu ir ženklai".

 

Vieno webinaro kaina yra tik 15eur. Jei dalyvaujate visuose penkiuose webinaruose kaina tik 50eur.

Vieno webinaro trukmė yra - 1.5val.

 

Laikas: 21.00val.

 

MEDITACIJOS BUS ĮRAŠOMOS, O ĮRAŠĄ GAUSITE IŠ KARTO PO JOS, TAIGI GALĖSITE PERKLAUSYTI JUMS PATOGIU METU

 

 

Norėdami užsiregistruoti į webinarą:

 

1. Padarykite 50eur.  įmoką už webinarus žemiau nurodytais rekvizitais. Pavedime įrašykite savo vardą, pavardę bei webinaro pavadinimą;

 

2. Sumokėję vėl sugrįžkite į šį puslapį ir tęskite registraciją;

 

Rekvizitai:

DEIMANTE BARTNINKAITE

Sąskaita: LT307300010006954319


AB “Swedbank” banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius

 

3. Padarę pavedimą, kuriame nurodėte savo vardą, pavardę ir webinaro datą, spauskite šią nuorodą: 

 

TOLIMESNĖ REGISTRACIJA