Webinarai


Webinarų (online seminarai ir paskaitos) tikslas:

 

Šių susitikimų metu mes atsakysime į visus jūsų klausimus, skaitysime meditacijas ir dalinsimės informacija. Jie bus skirtingo formato ir trukmės. Paprastai jie vyks vakarais ir truks porą valandų. Ateityje ketiname pasiūlyti tokio formato „Gyvenimo būdo seminarą“. Jis truktų menesį laiko po dvi dienas per savaitę. Taip žmonės turės galimybę praktikuoti, užduoti klausimus mokymosi eigoje ir paversti meditaciją savo teigiamu įpročiu.

Webinarų dėka juose galės dalyvauti visi: auginantys mažus vaikus, negalintys keliauti, dirbantys, gyvenantys užsienyje, sergantys žmonės. Taigi galimybės praktikuoti Silva metodą lietuvių kalba žymiai prasiplėtė mums visiems.

 

Liepos 10- 18 dienomis 

Webinaras "Kaip vėl tapti savimi. Santykių su tėvais gydymas?"

Pats svarbiausias laimės ir harmonijos aspektas yra pažinti save ir išsilaisvinti iš apribojimų suformuotų dar vaikystėje. Pirmieji septyneri metai yra lemiami, nes per juos susiformuoja 80 proc programų, kurios nesąmoningai mus veikia visą likusį gyvenimą.

Kitą dalį tėvų programų mes atsinešame gimdami ir dažnai nė nesuvokiame apie jų egzistavimą. Tik pasikartojančios nesėkmės, keisti sutapimai jūsų bei tėvų gyvenime paliudija, jog egzistuoja tam tikri karminiai modeliai, kurie kaip užburtam rate formuoja jūsų giminės ir šeimos gyvenimo įvykius. Kaip juos pažinti? Šių webinarų metu turėsite tokią galimybę.

Todėl liepos 10/13/18d. 21.30val. visus kviečiame prisijungti prie trijų webinarų ciklo, kurių tema "Kaip vėl tapti savimi. Santykių su tėvais gydymas".

 

Visi webinaro dalyviai gaus savo šeimos karminio elgsenos modelio, paveldėtų programų, problemų, įsitikinimų, perimtų pamokų analizę, kuri padės lengviau įsisąmoninti savo problemų ir nesėkmių priežastis bei efektyviau jas paleisti.

 

Šiame trijų webinarų cikle mes:

- Atliksime net penkias nepaprastai veiksmingas santykių su tėvais gydymo meditacijas, kurių metu pažvelgsite į save savo tėvų akimis.

- Taip pat altiksime vidinių proto balsų testą, kuris padės aiškiai suvokti, kaip vidinės proto įtakos valdo mūsų gyvenimą.

- Aptarsime pagrindines proto programas, kurios yra įdiegiamos vaikystėje.

- Pristatysime jums be galo efektyvų emocijų paleidimo būdą.

  

Trijų webinarų programa:

Liepos. 10d.  Šio webinaro metu aptarsime, kokį vaidmenį mūsų gyvenime vaidina tėvai, kiek jie turi galios ir įtakos mūsų ateičiai. Atliksime "Vidinių balsų" testą, kuris padės suvokti artimų žmonių įtaką mūsų gyvenimui ir pasirinkimams. Atliksime gydančią vidinės šypsenos meditaciją bei "Pradžios" meditaciją, kurios metu pamėginsime gauti informaciją apie šeimos pasirinkimo priežastis.

Liepos 13d. aptarsime vaikystės programas ir galimybę jas keisti. Atliksime šaknų gydymo meditaciją, kurios metu turėsite galimybę į save pažvelgti tėvų akimis. 

Liepos 18d. kalbėsime apie vaikystės programų gydymo būdus. Atliksime "Atsakymų paieškos" meditaciją, kurios metu pamėginsime gauti informaciją apie šeimos karminius modelius. Taip pat atliksime "Santykių gydymo" meditaciją, kurios metu turėsite galimybę atleisti savo tėvams.

 

Trijų webinarų ir konsultacijos kaina: 35 eurai. 

Laikas: 21.30val.

 

Atėjo metas visam laikui išsilaisvinti iš varginančių tėvų įsitikinimų ir paveldėtų šeimos programų bei kurti savo gyvenima patiems!

 

MEDITACIJOS BUS ĮRAŠOMOS, O ĮRAŠĄ GAUSITE IŠ KARTO PO JOS, TAIGI GALĖSITE PERKLAUSYTI JUMS PATOGIU METU

 

 

Norėdami užsiregistruoti į webinarą:

 

1. Padarykite 35eur.  įmoką už webinarus žemiau nurodytais rekvizitais. Pavedime įrašykite savo vardą, pavardę bei webinaro pavadinimą;

 

2. Sumokėję vėl sugrįžkite į šį puslapį ir tęskite registraciją;

 

Rekvizitai:

DEIMANTE BARTNINKAITE

Sąskaita: LT307300010006954319


AB “Swedbank” banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius

 

3. Padarę pavedimą, kuriame nurodėte savo vardą, pavardę ir webinaro datą, spauskite šią nuorodą: 

 

TOLIMESNĖ REGISTRACIJA