Silva Manifestacijos seminaras


Naujas Silva metodo seminaras pildantis svajones ir naikinantis bet kokius apribojimus!!!

TAVO SVAJONIŲ MANIFESTACIJA (IŠSIPILDYMAS)

 

Žmogus yra beribis, mūsų vaizduotė bei intuicija gali sukurti viską, ko mes panorėsime, tačiau neretai patiriame, kad net ir žinant kaip reikia daryti, mums kažkas sutrukdo. Šis seminaras skirtas praktiniam savęs tyrinėjimui. Jūs atrasite vidines kliūtis, kurios trukdo siekti tikslų. Mes ne tik pažinsime vidinius blokus, mes juos transformuosime, kad po šio seminaro, jūs galėtumėte sėkmingai taikyti visus kūrybinius įrankius ir pajaustumėte tikrą savo minties, vaizduotės bei intuicijos galią.

Jūs išmoksite to, kas pakylės jus į aukštesnį patirties ir suvokimo lygmenį. Jums bus atskleista vizualizacijos paslaptis, kad įgyvendintumėte savo troškimus labai greitai. Išmoksite ne tik kitaip mąstyti, - jūs sužinosite, kaip susikurti naujus ir veiksmingus įsitikinimus ir tikėtis realių rezultatų asmeniniame gyvenime.

 

Jūs išmoksite sąmoningai kurti savo tikslus panaudodami pasąmonės dėsnius 

Silfa Manifestacijos seminare Jūsų laukia net 12 gilių, gyvenimą keičiančių meditacijų!!!

 

Silva vidinio manifesto seminare išmoksite:

  • Trumpų minutės programavimų, kuriuos galėsite atlikti kelis kartus per dieną net ir atmerktomis akimis vairuojant ar darbo vietoje; Taigi nuo šiol jūsų tikslų realizacija įgis kitą pagreitį;
  • Sužinosite savo ASK - Asmeninį sėkmės kodą, kuris padės pasiekti visus savo tikslus; Kiekvienas žmogus yra savitas ir turi savo mąstymo bei elgsenos manierą. Tik atradus savo asmeninį sėkmės pasiekimo būdą, jūs galite tai dauginti ir pakartoti ateityje. Kiekvienas seminaro dalyvis sužinos savo asmeninį sėkmės receptą.
  • Išsigrįninsite kas esate ir ko jums reikia, kad galėtų atsiskleisti tobuliausia jūsų asmenybės versija; Mes visi galime būti maksimaliai sėkmingi arba didžiausi nevykėliai. Nuo ko tai priklauso ir kaip tai nulemti? Kiekvienas seminaro dalyvis išsigrįnins ir sužinos kokių sąlygų reikia, kad jis galėtų gauti maksimalų rezultalą tiek darbe, tiek bet kurioje gyvenimo srityje.
  • Sužinosite, kaip gydyti savo praeities vidines traumas, kad jos netrukdytų siekti pilnatvės; Kartais “žinoti” yra viena, tačiau “tapti” yra visai kas kita. Savo vidinių apribojimų suvokimas čia vaidina esminį vaidmenį. Tik išsilaisvinę ir asmeninių pasąmoninių blokų mes iš tiesų galime tikėtis sėkmės.
  • Išmoksite gydyti ir palaikyti savo vidinį vaiką taip, kaip jam to reikia;
  •     Jūs išmoksite “prijaukinti laukinę beždžionę” savo prote ir sukurti vidinę harmoniją dvasinėje, mentalinėje, emocinėje bei fizinėje plotmėse - visa kame, ką jūs darote, kad jus lydėtų sėkmė.   
  • Jūs išmoksite priimti teisingus sprendimus;
  •     Mes aptarsime, kokiu būdu Visatos dėsniai daro įtaką jūsų sėkmės realizacijai ir kaip jums tapti pinigus pritraukiančiu magnetu.

 

Šis seminaras skirtas tiems, kurie imsis ko tik prireiks, kad jų gyvenime vyktų nuostabūs ir trokštami pokyčiai. 

Trukmė: nuo 10 iki 18val. abi dienas

Seminaro kaina:

  • Dalyvaujančiam pirmą kartą - 250eur.
  • Studentams, senjorams, antrajam šeimos nariui - 200eur.

Išklausius dviejų dienų seminarą, suteikiamas tarptautinis sertifikatas, su kuriuo ateityje galima kartoti šį seminarą už minimalią kainą (Lietuvoje 35eur).

 Silva metodo dėka mes įvairiuose lygmenyse ir gyliuose įgaliname teigiamus pokyčius, kad užtikrintume efektyvų ir ilgalaikį rezultatą. Taigi nenuostabu, jog labai daug žmonių sako, kad po Silva metodo praktikų jie pagaliau atrado trokštamų pokyčių paslaptį. Silva metodas žmonėms tarnauja jau daugiau kaip 50 metų, šiuo metu padedame žmonėms keisti savo gyvenimus daug sparčiau nei bet kada anksčiau.