Naujienos2019.06.04
Stovykla Lietuvoje

„SEPTYNIŲ ŽINGSNIŲ KELIONĖ: NUO BAIMĖS IKI ŽMOGIŠKOSIOS BEI DIEVIŠKOSIOS PILNATVĖS“ 

2019 rugpjūčio 4 - 9d.

Aš tikiu, jog kiekvienas žmogus turi savyje beribį potencialą. Kyla paprastas klausimas, kodėl mes jo nepanaudojam? Jeigu turėtume  galimybę pamatyti kiek daug jėgų mes išeikvojame kovodami su savimi, tikriausia nustebtume. O ši kova išvargina taip, kad nebelieka noro siekti savo svajonių. Kasdien daugelis iš mūsų jaučiamės taip, tarsi kovotume su drakonu, tūnančiu mūsų sielos gelmėse... bijome jį pamatyti, o dar labiau bijome, jog jį išvys kiti. Kas ši galinga energija? Kaip ji atsirado mumyse? Ar yra įmanoma ją pašalinti? Šios stovyklos tikslas yra surasti atsakymus į visus šiuos klausimus. 

Tiesa yra ta, kad ši energija yra mūsų pačių dalis, tačiau jos mes nenorime priimti, ji atrodo netobula, kažkada paneigta,  sukritikuota... tai mūsų šešėlis, kuris kasdien kovoja už teisę gyventi. Mes negalime jo nugalėti, tačiau galime jį pažinti ir padaryti jį savo sąjungininku. 

Galbūt kartais susimąstote, kodėl jūsų svajonės nevirsta tikrove, nors apie tai parašyta šimtai knygų, mokoma seminaruose... o galbūt svarstote, kodėl negalite džiaugtis gyvenimu...  galbūt negalite atsikratyti baimės... galbūt negalite atsiverti ir patikėti meile...o galbūt nuolat kovojate su aplinka, pykstate be priežasties ir negalite atleisti sau bei kitiems. Mumyse gyvena daugybė šio šešėlio aspektų... kuo ilgiau su savimi  kovojame, tuo stipresnis jis tampa. 

Todėl kviečiu jus mesti iššūkį sau  ir pažvelgti savo šešėliui, savo kaukėms į akis, perprasti jas ir paversti savo sąjungininkėmis. 

Įsivaizduokite koks būtų jūsų gyvenimas jei turėtumėte šimtą procentų energijos, pabustumėte pailsėję, su džiaugsmu pasitiktumėte savo iššūkius ir visa širdimi mylėtumėte save. 

Visa tai įmanoma. Tereikia žengti šį žingsnį ir drąsiai pasitikti tai, kas esate... mumyse slypi beribė galia... visatoje nėra blogio ar gėrio,  yra tik užblokuota ir laisvai tekanti energija. 

Šios stovyklos tikslas atpažinti savo energinius blokus, suvokti jų kilmę, pripažinti jų poreikius ir susitaikyti su jais. Specialiai šiam tikslui sukurtos praktikos, meditacijos, energiniai pratimai bus jūsų įrankiai šiame kelyje. Tai tikriausiai pats svarbiausias ir niekada nesibaigiantis kelias.... kelias atgal, prie tikrojo ir begalinio AŠ. 

Aš (Deimantė Bartninkaitė, 15 metų Silva metodo dėstytoja, psichologė ir lektorė, daugybės saviugdos programų autorė) būsiu Jūsų vedlė ir bendrakeleivė, kiekviename žingsnyje palaikysiu ir padėsiu šiame įdomiame savęs pažinimo procese. 

Prie mūsų prisijungs balietis gydūnas Gede Oka Diana (Godis), kurį sutikome savo kelionių po Balio salą metu. Ši draugystė tapo tikra dovana, įrodančia, kad mes visi siekiame panašių dalykų, nesvarbu kokios tautybės ar religijos atstovais būtume. Trokštame būti sveikais ir laimingais. Godis yra pasirengęs padėti jums šias svajones paversti tikrove.

Ar jūs pasirengę?

 

Vieta: Stovykla vyks nuostabios gamtos prieglobstyje įsikūrusioje  “Barono viloje”, Anykščių rajone.   

Jūsų laukia ne tik savęs pažinimo programa, bet ir balietiška dvasia persmelkti užsiėmimai bei masažai. Pasidalinsime su jumis viskuo, ko išmokome ir ką  sužinojome dievų saloje.  

 

STOVYKOS PROGRAMOS  KAINA – 750 eur 

Į kainą įskaičiuota: 

  • Stovykos programa nuo sekmadienio 13val. iki penktadienio 13val (specialiai sukurtos savianalizės praktikos, meditacijos, šokio ir piešimo terapijos); 
  • Energinės jogos praktikos rytais, kurias ves Godis. Jos pažadina žmogaus energinę sistemą, nurodo blokų vietas ir pažeidimus fiziniame kūne. Darant nuolatos, ši praktika, ne tik gydo, bet ir stiprina žmogų visuose lygmenyse;
  • 5 asmeniniai blokų šalinimo seansai su baliečiu Gydūnu;
  • Balietiškas viso kūno masažas;
  • YIN(pasyvios) jogos praktikos, kurios didina sąmoningumą, išjudina įsisenėjusias emocijas;
  • 5 nakvynės prabangiai įrengtuose dviviečiuose kambariuose;
  • Vegetarinis maitinimas 3 kartus per dieną (vanduo bei žolelių arbata visą dieną);
  • Teniso, krepšinio aikštelė bei irklentės laisvalaikiu;
  • Pirtis, kubilas;
  • Pokalbiai ir bendraminčių palaikymas.

 

Jei norite prisijungti?
Rašykite info@silvametodas.lt arba skambinkite +370 67826311

Norint rezervuoti sau vietą būtina pervesti 100eur avansą nurodant vardą, pavardę ir datą!

 

REKVIZITAI:

VŠĮ "Ars magna"

Įstaigos kodas 304722490

AB SEB bankas

A/s nr. LT777044060008193854
 

 

Iki susitikimo rugpjūčio 4d. sekmadienį 13val. “BARONO VILOJE”

Atgal